ЛУЧШАЯ ЦЕНА

Маки з лососем

73 грн.
ЗАМОВИТИ Переключіть на гривні для здійснення покупки
ХИТ
Ролл 33 ХІТ

Ролл 33

184 грн.
ЗАМОВИТИ Переключіть на гривні для здійснення покупки
НОВИНКА
Золотий дракон NEW НОВИНКА

Золотий дракон NEW

195 грн.
ЗАМОВИТИ Переключіть на гривні для здійснення покупки

Доставка суші в Києві від Sushi33

Неймовірно смачні, виключно свіжі і надзвичайно корисні – суші в «Sushi33»! Будьте впевнені, що доставка суші Києвом від «Sushi33» – це мега-корисні і екстра свіжі японські роли, локшина, рис. Ми використовуємо тільки свіжі натуральні інгредієнти від сертифікованих постачальників. Гарантуємо максимальне збереження всіх корисних властивостей використаних продуктів в кожному шматочку. Ніяких напівфабрикатів чи попередньо приготованих страв! Кожен рол, сет, суші чи гаряча страва готуються спеціально для Вас і лише після надходження Вашого замовлення.

Супер швидка доставка суші в Киїєві «Sushi33» рада запропонувати нестандартні ролли з новими смаковими поєднаннями. Серед таких новинок є сусі і для прихильників традиційного поєднання смаків (Зелений дракон, Червоний дракон, Філадельфія сяке, Каліфорнія та ін.), і для поціновувачів унікального (Харумакі Сяке та ін.). А любителів гостренького не залишать байдужими фірмові гострі роли. Крім доставки суші, в «Sushi33» Ви можете замовити гарячі страви на основі тайського рису, яєчної локшини чи удону. Актуальна гастро-новинка буріто-роли в кількох виконаннях – поживне і легке поєднання рису з овочами, куркою, креветкою чи лососем в новому зручному форматі.

Зібралась велика компанія? Плануєте сімейну чи романтичну вечерю? Тоді наші великі сети (набори) – найкращій вибір, щоб спробувати різні суші в Києві будь-де і будь-коли!

Для доставки суші Київ – досить проблематичне місто. Але тільки не для нас! Кур’єри «Sushi33» миттю домчать роли, сусі та гарячі страви навіть у віддалений район столиці цілодобово і абсолютно безкоштовно. Замовляйте більше роллів та отримуйте більше бонусів в «Клубі 33», які Ви можете обмінювати на страви, подарунки. Слідкуйте за нашими акціями на сайті та через мобільний додаток, щоб замовити суші, напої та десерти ще вигідніше!