FreshMade

Ми не піддаємо продукти тривалому зберіганню і не використовуємо напівфабрикати. Страви починають готуватися після вашого замовлення

Оригінальні рецепти

Шеф-кухар Sushi33 постійно вдосконалює рецептуру, пропонуючи цікаві поєднання продуктів!

 

Професійні кухарі

Всі роли і суші готуються професійними кухарями, які постійно підтверджують і покращують свою кваліфікацію. 

Натуральні та свіжі продукти

Всі продукти в Sushi33 закуповуються у сертифікованих виробників та постачальників.

Доставка суші в Києві від Sushi33

Неймовірно смачні, виключно свіжі і надзвичайно корисні – суші в «Sushi33»! Будьте впевнені, що доставка суші Києвом від «Sushi33» – це мега-корисні і екстра свіжі японські роли, локшина, рис. Ми використовуємо тільки свіжі натуральні інгредієнти від сертифікованих постачальників. Гарантуємо максимальне збереження всіх корисних властивостей використаних продуктів в кожному шматочку. Ніяких напівфабрикатів чи попередньо приготованих страв! Кожен рол, сет, суші чи гаряча страва готуються спеціально для Вас і лише після надходження Вашого замовлення.

Супер швидка доставка суші в Киїєві «Sushi33» рада запропонувати нестандартні ролли з новими смаковими поєднаннями. Серед таких новинок є сусі і для прихильників традиційного поєднання смаків (Зелений дракон, Червоний дракон, Філадельфія сяке, Каліфорнія та ін.), і для поціновувачів унікального (Харумакі Сяке та ін.). А любителів гостренького не залишать байдужими фірмові гострі роли. Крім доставки суші, в «Sushi33» Ви можете замовити гарячі страви на основі тайського рису, яєчної локшини чи удону. Актуальна гастро-новинка буріто-роли в кількох виконаннях – поживне і легке поєднання рису з овочами, куркою, креветкою чи лососем в новому зручному форматі.

Зібралась велика компанія? Плануєте сімейну чи романтичну вечерю? Тоді наші великі сети (набори) – найкращій вибір, щоб спробувати різні суші в Києві будь-де і будь-коли!

Для доставки суші Київ – досить проблематичне місто. Але тільки не для нас! Кур’єри «Sushi33» миттю домчать роли, сусі та гарячі страви навіть у віддалений район столиці цілодобово і абсолютно безкоштовно. Замовляйте більше роллів та отримуйте більше бонусів в «Клубі 33», які Ви можете обмінювати на страви, подарунки. Слідкуйте за нашими акціями на сайті та через мобільний додаток, щоб замовити суші, напої та десерти ще вигідніше!