SUSHI SET

22
the best До свят Набори до сетів Все
Вигляд реального товару може незначно відрізнятись від зображення на сайті

На товары з алкоголем не застосовуються скидки

Суші сет - відмінний вибір!

Суші-набори, вони ж суші сети - це набори суші, сет з ролів, маки або комбінація декількох видів. В меню «Суші 33» представлені японські сети як для великої компанії друзів або колег, так і для романтичної вечері або сімейного вечора. Один набір може поєднувати в собі відразу кілька смаків: копчений і свіжий, гострий і ніжний. Замовити сети - це заощадити!

У нас сети з доставкою на всі смаки і бюджети - Ви можете замовити набір суші для легкої вечері або великий сет ролів, наприклад сет Святковий! Суші-набори - це грамотно підібране асорті ролів, суші, маки або комбінація декількох видів. Ви все ще вагаєтеся чи варто замовити сет ролів? Так, замовити! Їх дуже просто купити онлайн. Доставка суші сетів безкоштовна. В меню «Sushi33» представлені японські сети як для великої компанії - великі набори, так і для романтичної вечері або сімейного вечора. Один набір може поєднувати в собі одразу кілька смаків: копчений і свіжий, гострий і ніжний.

Великий сет ролів - кращий вибір для компанії! У нас своя служба доставки, суші сет приїде до Вас швидко і збереже свою форму і вигляд.

Київ - місто з великою конкуренцією. Ми впевнені в нашій якості і вважаємо, що у нас найсмачніші суші сети з безкоштовною доставкою в Києві.

І в цьому легко переконатися - просто замовте свій улюблений сет з безкоштовною доставкою по Києву, і насолоджуйтесь свіжими ролами за доступною ціною!

Замовити сет ролів додому - відмінний вибір для смачної вечері і ще можливість заощадити!

Звертаємо вашу увагу, що на сети з алкоголем знижки не розповсюджуються. 

Суші 33 пропонує сети на всі бюджети - є більш дешеві варіанти і набори для вимогливих клієнтів, спільне для них тільки одне - висока якість, за яку ми відповідаємо!

Ми готові прийняти Ваше замовлення з 9:30 до 24:00!